Téma týdne: Sebevražda

24. january 2011 at 16:55 |  I think
Lidé chtějí žít dlouhý a šťastný život, myslí na to tak usilovně, až se začínají bát veškerých negativních situací, které mohou nastat. Málokdo si uvědomuje, že strach je největší magnet na deprese. Nikdo nemá rád deprese, někdo nemá rád svůj život, někdo se rozhodne odejít dříve...Je to nutné?

Zdravému šťastnému člověku se do cesty připlete překážka a první řešení, které ho napadne je sebevražda. Řešeních by mohlo být ve skutečnosti hodně, málokteré ego si to však je ochotné přiznat. V České republice se průměrně zabije 1600 lidí za rok. Ve světě se tohoto činu dopustí tisíce lidí za den. Dožene nás k tomu vlastní nespokojenost, vlastní negativní postoj k daným věcem. Většinou se nejedná jen o postoj určité osoby, někdy člověk žije v negativním kolektivu lidí, kteří ho nemají rádi a zesměšňují ho. Takového člověka nenapadne hledat lepší lidi, když ho přeci vlastní rodiče mlátí a nadávají mu, proč by měli být milí jinde? 

Ne všichni jsme šťastný, někdy se prostě nezadaří - o tom život je, stanoví nám překážky a čeká, zda jsme dostatečně silní na jejich překročení. Držme se svých snů a možná jednoho dne ani nebudeme muset zemřít...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama