The Sims Medieval; nová hra dávných časů

27. january 2011 at 20:05 |  I think
Objevila jsem to nedávno. The Sims 3 Medieval. Myslela jsem si, že se jedná jen o další doplněk. Ve skutečnosti je to nová hra, která se na trh dostane zjara. Všem se nám otevřou nové možnosti - špeh, čarodějnice, král... Už to nebude tak okoukané jak to bylo doteď, víte co myslím. Technika, která ulehčovala simíkům život a teď? Jak zabavit simíky bez televize, počítače a luxusní vířivky? 

Mám teď spoustu otázek. Jsem teď zvědavější než stará Kelišová. Na youtube jsem moc videí zatím neobjevila. Ani moc obrázků zatím není. Přesto přikládám video s intrview tvůrců a několik obrázku pro vaše chutě. :)
Vzpomínám si jak hra začínala, a jak jsem začínala v The sims 1 já...Nevěděla jsem, že je možné vydělávat peníze pomocí cheatů. Tak jsem byla nucena makat jako šílenec, abych si mohla koupit telefon a televizi. Také mě opustil manžel, bylo to tak stresující. 

Ve hře The sims 2 jsem také o kouzelném motherlode nevěděla. Ze začátku jsem neustále tvořila rodiny a znovu a znovu. A pak to přišlo cheaty: začala jsem jako šílenec vybavovat a stavět domy, tolik promarněného času u hry bez konce. To je na téhle hře originální - neexistuje konec, maximálně vám umře simík, ale toho vám nahradí další generace dětí. Dřepěla jsem u toho hodiny a když se mi to ohrálo, ptala jsem se - co teď? Odinstalovala jsem tu hru a pak přicházely doplňky, které bylo nutno vyzkoušet! A jela jsem dál v Sims jako na drogách. 

Naštěstí se mi stalo něco s počítačem a já jsem si nemohla pořídit The Sims 3 kvůli nízké grafice. Teď ale mám nový počítač, což mi umožní hrát Medieval. :) Toť mé zkušenosti se silně návykovou hrou The Sims. :D 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Gabriella Gabriella | Web | 28. january 2011 at 0:38 | React

Je to jako droga. Taky jsem začínala u jedničky a netušila že motherlode existuje:-D Dvojku jsme hrála jen chvílli,jelikož  to počítat nezvládal a od tý doby co jsem dostala noťas a do ruky TS3 tak jedu jak šílená:-D plus uchylně stahuju datadisky:-D A teď mi tu děláš chutě s Medieval. Už aby to bylo:))

2 barblaiess barblaiess | Web | 28. january 2011 at 14:41 | React

:D jak říkám jednou začneš - nikdy neskončíš [1]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama